Ota yhteyttä

Anja Kolari

Myynti, suunnittelu, tarjouslaskenta
p. 050 593 7613
anja.kolari@karjalankaihdin.fi

Sirkku Ettanen

Myynti, suunnittelu, ompelu ja kehystys
p. 040 484 5485
sirkku.ettanen@karjalankaihdin.fi

Iida Hirvi

Myynti, suunnittelu ja ompelu
p. 040 589 9059
iida.hirvi@karjalankaihdin.fi

Joni Ekman

Mittaus ja asennus
p. 050 421 0698
joni.ekman@karjalankaihdin.fi

Tino Pehkonen

Mittaus ja asennus
p. 044 033 4649
tino.pehkonen@karjalankaihdin.fi

Karjalan Kaihdin Oy

Jukolankatu 19, 80100 Joensuu
puh. / fax (013) 225 751
myynti@karjalankaihdin.fi

Palvelelmme:

ma – ke klo 8 – 17
to – pe klo 8 -16

Yhteydenottolomake